מדברים על הכל אצלנו בבלוג

המחסן של חיים - חנות חיות למזון וציוד לבעלי חיים שלא מוכרת בעלי חיים

המחסן של חיים - חנות חיות למזון וציוד לבעלי חיים שלא מוכרת בעלי חיים

מתגוררים באזור גוש דן והשפלה ומחפשים שליח מהיר שיביא עד אליכם את כל מה שאתם ושהחתולה שלכם צריכה לחיים טעימים ובריאים יותר מלאי משחקים ומוצרי טיפוח ייעודיים? יש לכם כלב שתמיד שמח להתפנק בעצם איכותית ואין לכם כוח לצאת מהבית? אנחנו כאן במיוחד בשבילכם! עבור חווית קניות ומשלוחים מושלמת. הזמנה מהירה וקלה באתר או בשיחת טלפון שיכולה לכלול גם שיחת ייעוץ והמלצות בהתאם לסוג חיית המחמד שלכם, בהתאם לסגנון חייכם ופשוט להתאים לכם את מה שבאמת יהיה מושלם בעבורכם ובעבור חיית המחמד האהובה שלכם. הגעה עד לדלת ביתכם באזור גוש דן והשפלה.

רמות מזון יבש לכלבים

רמות מזון יבש לכלבים

מחפשים דירוג מזון לכלבים בישראל? מחפשים מזון מומלץ לכלבים אלרגיים? לא מבינים מה ההבדל בין רמות המזון לכלב שלכם? אנחנו כאן כדי לעשות לכם סדר בראש ולענות לכם על כל השאלות, וכמובן להסביר בפשטות מה הכוונה ברמת מזון פרמיום, סופר פרמיום או אולטרה פרמיום ומזון פשוט. יש אכן הבדלים בין הרמות השונות של המזונות לכלב שלכם, השינוי בא לידי ביטוי במגוון היבטים. המשיכו לקרוא והפכו למומחים בכל הקשור לרמות מזון יבש לכלבים שלכם. התאימו את התקציב שלכם לכלב שלכם ולתזונתו. תוכלו למצוא שקי מזון יבש החל מ-2 ק"ג ועד 20 ק"ג, כל חברה חברה וכל מותג לפי הסטנדרט שלה.

סוגי חתולים

סוגי חתולים

רוצה לצרף בן משפחה חתולי חדש לביתך? כזה שמתהלך על ארבע ומתלקק בחמידות, אבל לא יודע מאיזה סוג? לא בטוח לגבי סוגי החתולים הקיימים? הרשימה המלאה שלנו של גזעי חתולים תעזור לך להחליט על איזה חתול יצטרף לבני הבית שלך. תכונות מסוימות קשורות לייחוס ייחודי ולסוגים של חתולים.

סוגי חול לחתולים

סוגי חול לחתולים

חול לחתולים מיועד לחתולי הבית והוא משמש כתחליף טבעי לחול בשטח פתוח שבו החתולים היו עושים את צרכיהם. חתולים בטבעם הם חיה מקסימה ונקייה ובכל פעם שהם עושים צרכים הם מרגישים את הצורך בלכסות את צרכיהם, ולכן בא החול לחתולי הבית לעולם. החתולים מכסים את הצרכים שלהם למען שמירה על מקום סטרילי ונקי שיוכלו להטיל את צרכיהם בכל פעם שיצטרכו. לעומת השטח שיש להם בחוץ אפשרות לעשות צרכים במקומות שונים, לחתולי הבית אין את האופציה הזאת ולכן אנו אמורים לנקות בשבילם את ארגז החול למען שמירה על הגיינה וריח טוב של חול החתולים. יש כמה סוגים של חולות לחתולים שעליהם נפרט כעת.

רחיצת כלבים

רחיצת כלבים

בכתבה זאת נדבר קצת על עניין הטיפוח של כלבכם, מתי מותר לרחוץ / לקלח אותו ובמה זה כרוך מבחינתכם. עניין הרחצה של הכלב הוא מאוד פשוט וקל לרוב, יש כלבים שפשוט קופצים לאמבטיה באושר עילאי, אך יש גם כאלה שממש לא יכולים לשאת את המחשבה של להירטב ומאוד מפחדים מזה.

למה החתול משתין על המיטה שלי?

למה החתול משתין על המיטה שלי?

במשך 20 שנות פעילותי שמעתי הרבה לקוחות מתלוננים על מעלליו של החתול שלהם. הרבה פעמים אנשים מספרים לי שיש להם בעיה חמורה של חתול שמשתין להם על המיטה! או בכלל לא נכנס לארגז הצרכים שלו לבצע את צרכיו שם ובמקום זה הוא משאיר את צרכיו במקומות הזויים למשל , על הסלון, ליד המיטה, במרפסת ולפעמים ממש מחוץ לארגז החול.

גיל הכלב

גיל הכלב

אם הכלב שלך היה בן אנוש, בן כמה הוא היה? האם תהיתם פעם בן כמה הכלב שלכם בשנים אנושיות? לא כל הגזעים מזדקנים כאחד, לכן השתמש בטיפים שלהלן לחישוב הגיל "האנושי" של הכלב שלך. איך באמת יודעים מהו גיל הכלב שלך? כיצד מחשבים שנות כלב בסקלה של שנות אדם?

טיפים להורים חדשים לגורי כלבלבים: איך לחנך את הגור לעשות צרכים בחוץ?

טיפים להורים חדשים לגורי כלבלבים: איך לחנך את הגור לעשות צרכים בחוץ?

אימצתם כלב? מזל טוב בן משפחה חדש הצטרף אליכם! המשפחה מתרחבת ואיתה גם הלב! קודם כל אתם צריכים הרבה סבלנות בחינוך ובאילוף של הכלבלב החדש שלכם.

x

#{title}

#{text}

#{price}